Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy od tego można zajść w ciążę
www.forum.omilosci.pl > Wszystko o miłości > Seks > Antykoncepcja
Stron: 1, 2
lester
Witam wszystkich !! Mam pytanko czy błona dzewicza musi byc przerwana, aby doszło do zapłodnienia aha powiem jeszcze, że nie miałem wytrysku tylko płyn przedejukulacyjny, a błona dzewicza mojej dzewczyny zostala nienaruszona. Czy plemniki z tego płynu mogą przedostac się do pochwy i zapłodnić. Czy takie zjawisko jest możliwe czy jednak nie mam sie czego obawiać. Z góry dzękuje i pozdrwiam. :wink:
plamer
Nie napisałeś co robiłeś penisem(chodzi o kontakt z pochwą) a to jest w tym przypadku istotne wink.gif
Ale jeśli nie było penetracj, nie pchałeś paluchów do pochwy to prawdopodobieństwo jest takie jak że przyjedzie binladen i poderwie twoją mame wink.gif Mniej więcej wink.gif Nie ma co pękać smile.gif
lester
Mój członek nie był w pochwie ale jedynie się ocierał o przedsionek pochwy nie pchałem żadnych paluchów do pochwy i powiem jescze ze to ocieranie trwalo nie wiecej niz ze 3 minuty smile.gif Więc jak jak myslisz jest szansa na zapłodnienie ??
skorpionica
Jak dla mnie do zadnego zaplodnienia nie powinno dojsc! biggrin.gif
sebciu
zawsze jest jakas szansa... wink.gif zamiast sie dziwnie zabawiac, trzeba bylo zalozyc gumke i wejsc do konca biggrin.gif
plamer
Ale odpowiadając do końca - nie ma takiej możliwości aby było dzidzi i tyle wink.gif Tylko na przyszłość uważaj z różnymi zabawami smile.gif Po prostu najpierw się dowiedz a później rób wink.gif
lester
No ja też tak myśle że do zapłodnienia nie powinno dojść moja dzewczyna za 3 tygodnie powinna dostać okres. Mam nadzeje że dstanie ale to będzie najdłuższe i najbardzej stresujące oczekiwanie w mioim życiu. smile.gif
plamer
no to jak za 3 tygodnie to wychodzi ze robiliście to w 7 dniu cyklu ?? I jeszcze sie stresujesz ? wink.gif
eyes69
lester - nie masz sie czym przejmowac.
Z tego co piszesz, to jest to znikome, zeby Twoja dziewczyna zaszla w ciaze...
Aniołek5891
Witam wszytskich, ja bym chciala sie dowiedziec co sadzicie na temat tego, czy mozna zajsc w ciaze bez wprowadzania czlonka, jedynie z delikatnymi pieszczotami, jenak przed tym doszlo do wytrysku, a potem w poznijeszym czasie zaczelismy sie kochac, jednak bez wnikania w siebie. Bardzo teraz sie boje czy w takim wypadku moglo dojsc do zaplodnienia, czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy. Bardzo sie boje, bo chce miec dzieci ale jeszcze nie teraz. Jesli ktos mial podobna sytuacje badz wie cos na ten temat to prosze o szybka pomoc. Z gory dziekuję ! sad.gif
dzunia
Piszesz tak, że ja Ciebie nie mogę zrozumieć.
CYTAT
a potem w poznijeszym czasie zaczelismy sie kochac, jednak bez wnikania w siebie

To kochaliście się w końcu czy nie ?
Podobny temat już był...
Aniołek5891
Nie, nie kochalismy sie w tym sensie ze wniknal we mnie , tylko ocieral sie penis o moja pochwe. Ale przed tem miał wytrysk, i nie wiem czy to moze wplynac na to ze dojsc moze do zaplodnienia czy nie, bo nie chodzi mi o sluz, tak jak dalas mi odpowiedz co kiedys sie pojawila, ale o to czy po takim czyms jest mozliwosc ze te plemniki jeszcze zostaja i moga wniknac.
Aniołek5891
Czy w sluzie moga znalzesc sie plemniki, jesli predzej byl wytrysk, a potem oddanie moczu ???
Pawulon
Zobacz link który podała dzunia to jest identyczna sprawa.
Maleństwo :)
ludzie.. najpierw troche poczytajcie. a jak wam tak spieszno to sie zabezpieczcie blink.gif

no chyba, ze wolicie loterie i wyczekiwanie od okresu do okresu ale jak dla mnie to bez sensu.
plamer
Aniołku nie chce cie martwić ale jest taka możliwość przy takiej zabawie że można zrobić sobie dzidzi wink.gif
Aniołek5891
Czy przez śluz można zajść w ciążę, gdy uprzednio doszlo do wytrysku a pozniej dochodzilo tylko do pieszczot w okolicach pochwy ??? Pozdrawiam
plamer
Widze że się Aniłku nie skapłaś że twój temat został przyłączony do bardzo podobnego tematu:
http://forum.ogrodymilosci.pl/index.php?showtopic=1951&hl=
Pozdrawiam i zapraszam tam :8
lester
No mnie tez sie wydaje ze jak miał wytrysk i ocierał się o twoją pochwę to istnieje możliwość że mozesz zajść. Ja też jak pewnie zauważylaś miałem podobny problem tylko że u mnie nie doszło do wytrysku i dzięki temu moja ukochana ma mniejsze szanse na zajście w ciąże. Aha zależy jescze od tego czy miałaś dni płodne bo jeżeli miałaś dni niepłodne to nie masz sie czego obawiać. Aha i jescze jedna rada na przyszłość jeżeli u twojego chłopaka dojdzie do wytrysku to niech idzie do łazienki i niech zmyje z siebie sperme wtedy nie bedzesz miała żadnych obaw że jesteś w ciąży. Pozdrawiam trzymaj się cieplutko. smile.gif
valkiria=*
i dodatkowo niech sie wysika,bo w cewce moczowej mogą sie znajdowac jeszcze plemniczki..smile.gif
CYTAT(valkiria=* @ 5.07.2005, 17:44)
i dodatkowo niech sie wysika,bo w cewce moczowej mogą sie znajdowac jeszcze plemniczki..smile.gif
[snapback]43085[/snapback]

a co ma cewka moczowa do zajscia w ciaze?
w ciaze mozna zajsc jak sperma albo plyn ejakulacyjny dostanie sie do drog rodnych, a cewka z tego co wiem do drog rodnych nie nalezy.
valkiria=*
Nie wiem dokładnie co,ale wiem,ze ma smile.gif
Siostra mnie uświadamiał,ze jesli chcemy sie bzykac drugi raz,to mam kazac sie wysiusiac chłopakowi i umyć sprzet smile.gif
Ostatnio jeszcze o tym czytałam (bynajmniej nie w 'Bravo":)) ,wiec jak znajde gdzieś to, to i tekst źródłowy podam:)
CYTAT(valkiria=* @ 5.07.2005, 18:06)
Nie wiem dokładnie co,ale wiem,ze ma smile.gif
Siostra mnie uświadamiał,ze jesli chcemy sie bzykac drugi raz,to mam kazac sie wysiusiac chłopakowi i umyć sprzet smile.gif
Ostatnio jeszcze o tym czytałam (bynajmniej nie w 'Bravo":)) ,wiec jak znajde gdzieś to, to i tekst źródłowy podam:)
[snapback]43093[/snapback]

no tak, oczywiscie, z chlopakiem ma wiele wspolnego. Myslalam, ze doradzasz dziewczynie, zeby sie wysiusiala, co byloby totalnym bezsensem.
plamer
Oj Maleństwo przecież cały czas mowa o chłopach tongue.gif Aż się zdziwiłem jak przeczytalem że cewka moczowa nie ma nic wspólnego z drogami rodnymi tongue.gif
lester
Hehe no rzeczywiście ktoś tu niedokładnie czyta posty no coż każdemu może się zdarzyć, było mineło pozdrawiam wink.gif
unsure.gif

prosze o wybaczenie smile.gif
Pawulon
Valkiria=* wydaje mi się, że siostra dobrze ci poradziła. Nawet po wytrysku zawsze coś zostaje i może później wylecieć wink.gif
valkiria=*
Pawulon ja jestem pewna, ze dobrze biggrin.gif
Jesli chodzi o takie sprawy to zwracam sie do experta (czyt. older sis:))
Lillith
Hej. Mam niemałego problema :/ Kilka razy kochałam się ze swoim chłopakiem. Prawie zawsze używaliśmy gumki (kochamy się zawsze kilka dni przed okresem), a raz podczas okresu robiliśmy to bez zabezpieczenia. Czy jest możliwość, że "wpadliśmy"? Ciągle mam jakieś shizy, że rośnie mi brzuch i mam zawoty głowy, ale może to przez to, że od kilku dni biorę tabletki anty. Martwi mnie to, że okres mam tak skąpy,że nawet prawie wcale go nie ma. To prędzej brązowe plamienia. Czy przyczyną może być zażywanie tabletek?
Poradźcie jeszcze w jednej kwestii: jeżeli nie dojdzie do stosunku, a chłopak będzie dotykał "jej" mokrym członkiem (bez wytrysku), albo wprowadzi mokre palce jest możliwość zajścia w ciążę? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Pozdrawiam
plamer
CYTAT
a raz podczas okresu robiliśmy to bez zabezpieczenia.

Który dzień ? wink.gif
CYTAT
Martwi mnie to, że okres mam tak skąpy,że nawet prawie wcale go nie ma.

Nie przejmuj się - moja w poprzednim miesiącu też miała tylko plamienie i myslałem ze bedzie dzidzi smile.gif Ale urodziłby się chyba eskimos bo temp. jest na poziomie 36.6 wink.gif A o 4 rano było nawet 36.2 wink.gif
CYTAT
Poradźcie jeszcze w jednej kwestii: jeżeli nie dojdzie do stosunku, a chłopak będzie dotykał "jej" mokrym członkiem (bez wytrysku), albo wprowadzi mokre palce jest możliwość zajścia w ciążę? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Tak jest taka możliwość- ale nie w czasie brania tabletek wink.gif
Lillith
Jak to robiliśmy jeszcze nie brałam tabletek :-( A podczas okresu kochałam się chyba... 3-go dnia. Ale jestem przestraszona :-(
plamer
Szczerze mówiąc to nie masz się czego bać smile.gif Nie jesteś w ciąży wink.gif Nie martw się smile.gif
Lillith
Mam nadzieję. Boję się tylko, że chłopak wprowadził we mnie płyn ejakulacyjny, który miał na palcach i języku.. Wcześniej wytrysku nie było, no ale... stres jest cały czas. :/
plamer
A bawiliście się w ten sposób w którym dniu??
Z tym płynem to jest tak, ze tylko część facetów ma w nim plemniki zdolne do zapłodnienia, a i tak szansa zajścia jest minimalna smile.gif
Lillith
Wiesz... tak bawiliśmy się prawie codziennie :/
plamer
ale i tak nie masz się o co martwić smile.gif Ale jak sie martwisz to zrób sobie test i tyle smile.gif
Kya
panikujesz.
WaldiK
Jeee tam ja ze swoja tylko raz kochalismy sie w gumce, nie brala tabletek, zawsze "uciekalem" w ostatniej chwili, pare razy chyba nie zdazylem i bylo ok.
Lillith
Wiem Kya, że panikuję :-( Taki już mam nędzny charakter. Chyba w życiu się tego nie oduczę :-( Będę dobrej myśli - dzięki bardzo :***
plamer
To jak wiesz ze panikujesz to trzeba robić tak żeby nie mieć powodów wink.gif
Mirek
CYTAT(Lillith @ 31.07.2005, 10:40)
który miał na palcach i języku..

co on mu robił na języku? jezyk1.GIF
skorpionica
to ze masz skapy okres i brzuch cie boli to moze byc zalezne od tabletek, zawroty napewno sie nie wziely by tak szybko od ciazy i podejrzewam ze wszystko jest oki i sie nie martw a wrazie czego lepiej dla wlasnego spokoju sie zabezpieczyc nawet podczas okresu!!! smile.gif
eyes69
Lillith - co Ty tak panikujesz? wink.gif
Masz nauczke na przyszlosc... wink.gif
Malo prawdopodobne, ze wpadlas... Choc niewykluczone.
Kya
CYTAT(Mirek @ 31.07.2005, 13:58)
co on mu robił na języku? jezyk1.GIF
[snapback]48531[/snapback]

chyba umre crazy.gif rotfl.gif
Dedree
Chyba chodzi o to, że miał plemniki na języku tongue.gif
hubert
Stary temat, wiem, wybaczcie, ale któryś już raz widzę strasznie dużą pobłażliwość 'stałej ekipy' w stosunku do młodzieży, zabezpieczającej się bez głowy, lub niezabezpieczającej się wcale.

Teksty 'panikujesz', 'nic ci nie będzie' itp powodują, że problem rzeczywiście będzie bagatelizowany, a dzięki temu tylko przybędzie dzieci, które swój żywot kończą na śmietnikach lub w foliowych workach.

Nie żal Wam i tych pseudo rodziców i tych kilkudniowych zwłok?

Ufff, brutalne. Ale prawdziwe.

Może źle Was odbieram?

hu.
plamer
Jeśli czytałeś odpowiedzi w innych sytuacjach to pewnie wiesz że jeśli ktoś robi bardzo głupio to się po nim jedzie jak po łysej kobyle wink.gif
A tu laska po prostu panikuje i tyle wink.gif Żadna filozofia smile.gif Kochała sie przed okresem - to przecież dobrze smile.gif Ja też sie zabezpieczam metodami naturalnymi i żyje tongue.gif A w czasie okresu? Prawdopodobieństwo tak znikome jak zajść przez zrobienie loda z połykiem smile.gif I dlaczego mamy po lasce jechac??
Kya
jak panikuje, to panikuje
nikt jej nie namawia zeby robiła tak dalej smile.gif
a zeby sie brac za współżycie to trzeba wiedziec jakie mogą byc ew konsekwencje
valkiria=*
Wiecie co... przeraziłam sie dzisiaj tym co usłyszłam z ust koleżanki.. a wlasciwie to jej niewiedzą..
Boi sie, że zajdzie w ciąże, bo w sobote wzięła tabletke podpisaną 'sroda"
a w niedziele 'to' zrobili..
"Troche" ją pocieszyłam mówiąc,że tabletka ze srody jest taka sama co z soboty, a podpisane są dla wygody, by nie zapomniałą czy dizsiaj wzieła tabletke czy nie.. I nie wie czy kupować teraz test ciązowy, bo słyszała, że w tabletkach jest coś takiego, że zawsze wskazuje, ze sie jest w ciązy...
Dziewczyna ma 19 lat i już(?) poł roku bierze tabletki blink.gif
Kya
no sprawa nie jest taka prosta jak się bierze tabletki dwufazowe (tak mi sie wydaje przynajmniej) bo wtedy na różne etapy cyklu są różne dawki hormonów, ale chyba to nie powoduje odrazu zajścia w ciążę biggrin.gif

ogólnie rzecz biorąc : <plask w czoło>

dżizzz, po prostu wzieła tabletkę nie z tej strony, żeby sie jej nie pokiełbasiło niech bierze tą na którą wskazuje dzień, a tą co miała wziąść w ostatnią środę, niech wezmie z soboty tongue.gif

i powiedz jej żeby podeszła do ściany, mocno walnęła w nią głową to jej przejdzie biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.